NIEUWS

Vol trots kregen wij bericht over onze lieve gefokte pup :

Buck uit het Betuwse veld (Iras), vader: Fellow en Moeder Moos.

Heeft het opleidingstraject bij Hulphond Nederland afgerond en is nu in "Functie" bij zijn nieuwe baasje.

Pup opgeleid tot Hulphond

Chocolade bruine pups geboren

Half mei zijn er mooie chocoladebruine pups van Liz en Fellow geboren.

Deze combinatie hebben wij al eerder gemaakt, hieruit zijn mooie gezonde pups geboren.

Liz is een van onze favoriete honden, ze heeft qua bloedlijnen een combinatie van een aantal honden waar wij graag nakomelingen van hebben, gezien hun bouw en karakter.

Liz is een mooie hond met een prachtig hoofd. Qua karakter is het een hele lieve, zachte vriendelijke hond.

Fellow is een hele mensgerichte en aanhankelijke reu, hij heeft al meerdere nakomelingen die opgeleid zijn tot hulphond.

Moeder: HD A Norbergwaarde: 40 Botafwijking: 0, ED vrij, ogen vrij.

Vader: HD A Norbergwaarde: 40 Botafwijking: 0, ED vrij, ogen vrij. Optigen-PRA : Clear, EIC: Clear, HNPK: Clear. SD: Clear, RD-OSD: Clear.

De pups zijn met stamboom en gefokt volgens de regels van de Nederlandse Labradorvereniging NLV en LKN, dit houdt in dat de (voor)ouders getest zijn op heupen, ellebogen, botafwijking, erfelijke oogziekte en ruimschoots voldoen aan gestelde gezondheidseisen.

De pups groeien op met alle huiselijke geluiden en kinderen, ze worden op jonge leeftijd al goed gesocialiseerd. De raad van beheer komt langs voor het chippen, DNA controle en geeft de stambomen uit. De dierenarts controleert de pups als deze 6 weken oud zijn, geeft ze de eerste enting en maakt voor iedere pup een internationaal paspoort met de gezondheidsverklaring. De pups worden ook ontwormd.

Gastgezin Labradorpup/hond

* 16-12-2021

De komende periode hebben wij ook weer pups beschikbaar voor plaatsing in een gastgezin.

Lijkt dit je leuk, kijk dan even onder het kopje herplaatser/ gastgezin hond en dan kan je het aanmeldformulier invullen.

Wil je nog meer informatie dan mag je ook altijd even telefonisch contact opnemen.

Tess met haar pups van Fellow 2018.

* 22-08-2019

Zowel Tess en Moos zijn drachtig van onze reu Fellow.

Wij verwachten half september 2019 bruine pups.

Voor deze pups kan nog ingeschreven worden, door middel van het aanmeld formulier (zie aanmelden pups) in te vullen en door te mailen naar info@labradorsuithetbetuwseveld.nl

* 08-05-2019

Goed nieuws, afgelopen maandag zijn wij met Lente en Juul bij de dierenarts geweest om een echo te maken, ter controle of de dekking geslaagd is en.... ze zijn beide drachtig bevonden.

Pup van Fellow x Tess uit 2018

* 09-04-2019

Onze Lente en Juul ( nakomeling van Tess) zijn gedekt door onze reu Fellow.

Wij verwachten de eerste week van Juni'19 bruine en zwarte pups.

Voor deze pups kan nog ingeschreven worden, door middel van het aanmeld formulier (zie aanmelden pups) in te vullen en door te mailen naar info@labradorsuithetbetuwseveld.nl

* 07-03-2019

Zeven mooie blonde en zwarte pups geboren, zie pagina pups.

* 22-09-2015

Helemaal blij met het behalen van mijn diploma Wettelijke beroepsvereisten gezelschapsdieren Honden en Katten( Besluit houders van dieren).

Dit is sinds 1 juli 2015 verplicht als je met regelmaat een nestje fokt en daarmee voldoe je aan de nieuwe regelgeving. 

* 22-09-2015

Mo is drachtig van de mooie lieve reu BB. Wij verwachten begin oktober bruine pups.

* 15-09-2014

Ashley al haar gezondheids uitslagen binnen, ogen, heupen en ellebogen. Alles is goed.

* 21-10-2014

Mo bevallen van 6 mooie zwarte pups.

* 8-10-2014

Wiep bevallen van 4 mooie gezonde pups, 2 zwarte en 2 bruine.

* 4-12-2013

WIEP bevallen van 2 mooie gezonde zwarte pups.

* 4-10-2013

Uit het nestje van MO houden we 1 teefje zelf, haar naam is BRITT. 

* 4-10-2013

MO bevallen van 7 mooie gezonde zwarte pups.

* 25-08-2013

Onze labradorfamilie is uitgebreid met de komst van onze nieuwe pup ASHLEY.

Hele mooie zwarte pup met een SUPER lief karakter.

* 11-05-2013

DEMI is bevallen van 6 mooie gezonde pups.

* 26-04-2013

DEMI is drachtig van MAX.

Pups worden rond 15 Mei 2013 verwacht.

U kunt zich aanmelden via de mail of telefonisch om op de lijst voor een pup reservering te komen.

* 22-11-2011

Nelix v.d. Hoogenbroek is goed bevonden op de HD en ED onderzoeken.

Met de mooie uitslag HD A Norberg 40 en ED Vrij.

*03-11-2011

Na de voor inspectie door de Raad van Beheer is nu ook onze kennelnaam goedgekeurd en hebben wij de kennelregistratie officieel ontvangen . Kennelnaam UIT HET BETUWSE VELD.

* 26-10-2011

Nelix v.d. Hoogenbroek is vandaag geweest voor de jaarlijkse oogspiegeling, hij is helemaal goed bevonden.

*19-09-2011

Nelix v.d. Hoogenbroek , roepnaam Max, is bij ons komen wonen… wat een SCHAT van een labrador. We zijn heel erg blij met hem.

*01-09-2011

Onze labradorfamilie is uitgebreid met de komst van onze nieuwe pup

Labrador Garden´s Lovely Moon, roepnaam Mo. Veelbelovend hondje voor de toekomst.

*18-05-2011

Demi en Kim zijn weer goed bevonden voor de jaarlijkse oogspiegeling.

*14-10-2010

Kim is bevallen van 7 mooie pups.

1 zwarte teefje mag bij ons blijven wonen, haar naam is WIEP.

Blond reutje beschikbaar

Update 17-01-2023 

  • Er zijn hele mooie zwarte en blonde pups geboren. We hebben voor enkele pups nog plaats op de aanmeldlijst. Zie pagina pups.
  • We zijn nog op zoek naar een geschikt gastgezin voor een reutje, die wij aan willen houden als dekreu voor de toekomst.
  • Tevens zoeken wij ook een geschikt gastgezin voor een blond teefje/pupje, die wij aan willen houden voor de toekomst. Zie pagina Gastgezin, voor meer informatie mag u ook telefonisch contact opnemen.
  • Begin maart verwachten wij bruine pups, hiervoor kan nog ingeschreven worden via het aanmeldformlier.

Het reutje heeft een heel fijn nieuw huisje gevonden. Er zijn uit ons huidige nestje nog wel een paar blonde reutjes beschikbaar.

Wij hebben een heel mooi lief aanhankelijk, mensgericht reutje beschikbaar gekregen.

Helaas was het dochtertje uit het nieuwe gezin enorm allergisch voor de nieuwe pup en is de pup bij ons teruggekomen.

Het reutje is beschikbaar voor een nieuw fijn huisje.

Het is een pupje uit onderstaand nestje:


Eind september zijn er 10 mooie pups geboren van Hope (Give me Hope of Wundering Heights) en Ben (Swissking Big Ben).

Hope is een hele lieve hond met een heel aanhankelijk zachtaardig karakter en heel mensgericht. De vader is de mooie gele reu Ben, hij is een lieve en hele rustige stabiele reu met een hele mooie geblokte bouw, mooi pikzwart pigment qua neus en ogen.

De pups zijn met stamboom en gefokt volgens de regels van de Nederlandse Labradorvereniging NLV en LKN, dit houdt in dat de (voor)ouders getest zijn op heupen, ellebogen, botafwijking, erfelijke oogziekte en ruimschoots voldoen aan gestelde gezondheidseisen.
Moeder: HD A Norbergwaarde: 40 Botafwijking: 0, ED vrij, ogen vrij.
Vader: HD A Norbergwaarde: 40 Botafwijking: 0, ED vrij, ogen vrij.
Optigen-PRA : Clear, EIC: Clear, HNPK: Clear. SD: Clear, RD-OSD: Clear.

De pups groeien op met alle huiselijke geluiden en kinderen, ze worden op jonge leeftijd al goed gesocialiseerd. De raad van beheer komt langs voor het chippen, DNA controle en geeft de stambomen uit. De dierenarts controleert de pups als deze 6 weken oud zijn, geeft ze de eerste enting en maakt voor iedere pup een internationaal paspoort met de gezondheidsverklaring. De pups worden ook ontwormd.

Voor meer informatie mag u mij bellen of mailen.